Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,4% sub estimat
Execuție lucrări de ignifugare la părțile din lemn ale acoperișului la pavilioanele C1, M, O1 din cazarma 3035 Buzău, pavilionul B din cazarma 976 Buzău și pavilionul I din cazarma 404 Buzău
- Număr anunț
- SCN1132247
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- CONDEP S.R.L. (CUI 14009425)
- Cod CPV
- 45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.042,74 RON
- Valoare atribuită
- 12.776,95 RON 75,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2023 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1096171
- Termen limită
- 20.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1192110
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONDEP S.R.L. CUI RO 14009425
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IGNIROM SRL CUI 35597956
Valoare atribuită
12.776,95 RON
din 52.042,74 RON estimat
75,4%
Adjudecat la 24,6% din estimat · economie 39.265,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.