Atribuită
Anunț de participare
PACHETE REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOARE SYSMEX din dotare
- Număr anunț
- CN1079402
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209.578 RON
- Valoare atribuită
- 209.578 RON
- Data publicării
- 27.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147213
- Termen limită
- 07.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 198333-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240707
Documente
Documentația de atribuire
- CAIETE DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240707.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 209.578 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | pachet reactivi analizor hematologic SYSMEX xn 1000 ret | — | — | |
| 2 | pachet reactivi analizor hematologic SYSMEX xn 550 RET BF | — | Top Diagnostics S.R.L. | 209.578 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
209.578 RON
din 209.578 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro