Atribuită Anunț de participare

REACTIVI PENTRU ANALIZE DE SANGE

Număr anunț
CN1079396
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.601.877 RON
Valoare atribuită
9.601.877 RON
Data publicării
27.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1149919
Termen limită
07.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
197485-2025
Documentație de atribuire
DF1240755

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 9.601.877 RON Adjudecat: 9.601.877 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 REACTIVI BIOCHIMIE COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL P… 2.135.400 RON SYNTTERGY CONSULT 2.135.400 RON
2 REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZOR SYSMEX XN-450… 897.762 RON Top Diagnostics S.R.L. 897.762 RON
3 REACTICI COMPATIBILI CU ANALIZOR GEM PREMIER 3500 / 5000 5.472.000 RON PRION POCT 5.472.000 RON
4 REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AQT 90 FLEX 1.096.715 RON X-Lab Solutions S.R.L. 1.096.715 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

9.601.877 RON

din 9.601.877 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.