Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat

Acord cadru furnizare bere

Număr anunț
CN1079375
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15961000-2 · Bere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434.258,22 RON
Valoare atribuită
340.774 RON 21,5% sub estimat
Data publicării
26.03.2025 10:37
Anunț de atribuire
CAN1149399
Termen limită
24.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
194979-2025
Documentație de atribuire
DF1240584

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 434.258,22 RON Adjudecat: 340.774 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Bere la sticlă 142.183,15 RON OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 340.774 RON
2 Bere la doză 167.628,91 RON
3 Bere la keg 93.338,55 RON Anulat
4 Bere fără alcool 31.107,61 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

340.774 RON

din 434.258,22 RON estimat 21,5%

Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 93.484,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.