Atribuită
Anunț de participare
MOBILIER AMFITEATRU
- Număr anunț
- CN1060181
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
- Cod CPV
- 39153000-9 · Mobilier pentru sali de conferinte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.077.404 RON
- Valoare atribuită
- 1.077.404 RON
- Data publicării
- 04.10.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1122172
- Termen limită
- 02.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 193-600881
- Documentație de atribuire
- DF1192008
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1192008.pdf
- Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini-Mobilier amfiteatru.docx.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
- Sectiunea I - instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-1.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica Mobilier amfiteatru.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare-si-modele-documente.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL CUI RO6844688
Valoare atribuită
1.077.404 RON
din 1.077.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro