Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,4% sub estimat

Achiziția de autoturisme nepoluante - categoria M1

Număr anunț
CN1079352
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
Furnizor / câștigător
GROUP WEST MOTORS SRL (CUI 34779674)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.486.600 RON
Valoare atribuită
487.306,64 RON 80,4% sub estimat
Data publicării
26.03.2025 10:38
Anunț de atribuire
CAN1150755
Termen limită
05.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
193598-2025
Documentație de atribuire
DF1240668

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 500.000 RON Adjudecat: 487.306,64 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 - Lot 1- autoturisme nepoluante categoria M1 4X4 – 14 bucăți –… 411.764,71 RON S.C. GROUP WEST MOTORS S.R.L. 404.852 RON ↓1,7%
2 autoturisme nepoluante - categoria M1 2X4 – 3 bucăți –sursa de… 88.235,29 RON SC ANVELO SATU MARE SRL 82.454,64 RON ↓6,6%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANVELO SATU MARE SRL CUI RO34779666
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
G2COMINT S.R.L. CUI RO29015794
Asociați 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

487.306,64 RON

din 2.486.600 RON estimat 80,4%

Adjudecat la 19,6% din estimat · economie 1.999.293,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.