Atribuită
Anunț de participare
Pachet reactivi si consumabile pentru analizor automat microbiologie VITEK2 COMPACT
- Număr anunț
- CN1079444
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317.544,15 RON
- Valoare atribuită
- 317.542,56 RON
- Data publicării
- 28.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147435
- Termen limită
- 08.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 202119-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240833
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini vitek.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240833.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
317.542,56 RON
din 317.544,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro