Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Acord cadru furnizare băuturi alcoolice
- Număr anunț
- CN1079433
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15910000-0 · Bauturi alcoolice distilate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458.094,12 RON
- Valoare atribuită
- 457.452,50 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149304
- Termen limită
- 25.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 197717-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240744
Documente
Documentația de atribuire
- 20250324_N_A4-202_DocumentatieAtribuire-[01556].pdf.p7s
- 20250324_N_A4-202_SectiuneaIII_CaietSarcini-[01556].pdf.p7s
- 20250324_N_A4-202_SectiuneaIV_AcordCadru-[01556].pdf.p7s
- 3##Formular Propunere tehnica - Alcool.doc.p7s
- 6##Modele formulare (2).doc.p7s
- FisaDate_DF1240744.pdf
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 458.094,12 RON Adjudecat: 457.452,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cidru de mere | 39.073,16 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 457.452,50 RON |
| 2 | Lichior | 9.275,69 RON | — | |
| 3 | Brandy | 42.227,95 RON | — | |
| 4 | Vermut & Aperitv | 28.193,37 RON | — | |
| 5 | Gin | 10.563,28 RON | — | |
| 6 | VODKA | 7.814,63 RON | — | |
| 7 | ROM | 11.360,36 RON | — | |
| 8 | WHISKY | 50.877,92 RON | — | |
| 9 | VINURI | 220.101 RON | — | |
| 10 | COCKTAILURI PREPARATE | 38.606,76 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
457.452,50 RON
din 458.094,12 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 641,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.