Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Achizitionarea de "Sistem modular pentru testarea structurilor si software de interfatare cu modulul de achizitie date pentru standurile experimentale"
- Număr anunț
- CN1079413
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- OF SYSTEMS S.R.L. (CUI 2595258)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.974,51 RON
- Valoare atribuită
- 400.974 RON
- Data publicării
- 27.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1152529
- Termen limită
- 06.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 197363-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240693
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Formularul de Oferta.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract achizitie_DRAFT.docx.p7s
- FisaDate_DF1240693.pdf
- Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Modele_Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OF SYSTEMS S.R.L. CUI RO 2595258
Valoare atribuită
400.974 RON
din 400.974,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro