Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat

Acord cadru furnizare consumabile medicale

Număr anunț
CN1079508
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.530.980 RON
Valoare atribuită
15.156.180 RON 13,5% sub estimat
Data publicării
31.03.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1152144
Termen limită
30.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
205542-2025
Documentație de atribuire
DF1240968

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 15.156.180 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 1
2 Lot 2 Anulat
3 Lot 3 CHRONOS TRADE MEDICAL 15.156.180 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

15.156.180 RON

din 17.530.980 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 2.374.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.