Atribuită
Anunț de participare
Medicament neurologie - 1 lot
- Număr anunț
- CN1079474
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.794.288 RON
- Valoare atribuită
- 16.927.191,40 RON
- Data publicării
- 28.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149119
- Termen limită
- 29.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 201680-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240894
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240894.pdf
- setiunea IV - FORMULARE.docx
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOEEL CUI RO 1199107
Valoare atribuită
16.927.191,40 RON
din 16.794.288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro