Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
ACHIZIȚIE DE PRODUSE LACTATE
- Număr anunț
- SCN1132429
- Autoritate contractantă
- Cresa Municipiului Iasi "Sfanta Maria (CUI 15426609)
- Furnizor / câștigător
- ILVAS SA (CUI 2433906)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670.094 RON
- Valoare atribuită
- 504.447 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2023 07:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1096174
- Termen limită
- 13.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1192463
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 670.094 RON Adjudecat: 504.447 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELCOMER ACHIZITII SRL CUI 33506617
Asociați 1
MERIDIAN AGROIND SRL CUI RO 6675589
Valoare atribuită
504.447 RON
din 670.094 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 165.647 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.