Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Echipamente pentru modernizare laborator de grafică digitală pentru proiectul: Digitalizarea pentru viitorul educației și cercetării în Universitatea ,,Dunărea de Jos” din Galați, cod 2033414941
- Număr anunț
- CN1079588
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214.000 RON
- Valoare atribuită
- 180.000 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151350
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 208837-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241145
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241145.pdf
- Formular de oferta financiara-semnat.docx.p7s
- Formulare DIVERSE-semnat.docx.p7s
- Formular propunere financiara-semnat.xlsx.p7s
- Formular Propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- Model de contract de furnizare-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 214.000 RON Adjudecat: 180.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PC/Stație grafică și Display Monitor | 184.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 180.000 RON ↓2,2% |
| 2 | Tabletă grafică | 30.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Valoare atribuită
180.000 RON
din 214.000 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 34.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.