Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,1% sub estimat

ECHIPAMENTE MEDICALE COVID 19 - SMIS 139643 IV

Număr anunț
SCN1132586
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.950 RON
Valoare atribuită
17.000 RON 45,1% sub estimat
Data publicării
09.10.2023 16:24
Anunț de atribuire
SCNA1095309
Termen limită
23.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1192613

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 30.950 RON Adjudecat: 17.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Frigider laborator de analize medicale 13.950 RON Anulat
2 Congelator stocare probe laborator 17.000 RON Filara BioMed SRL 17.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708

Valoare atribuită

17.000 RON

din 30.950 RON estimat 45,1%

Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 13.950 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.