Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE CONSUMABILE SI PIESE PENTRU STATIE TRATARE
- Număr anunț
- CN1079552
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
- Cod CPV
- 24963000-2 · Produse anticorozive (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.085.472,19 RON
- Data publicării
- 31.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147478
- Termen limită
- 30.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 205909-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241063
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.PDF.p7s
- DRAFT CONTRACT+MODELE FORMULARE-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1241063.pdf
- SPECIFICATII TEHNICE-semnat.PDF.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.085.500 RON Adjudecat: 1.085.472,19 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | solutii spalare, antiscalante si inhibitoare pentru instalatie … | 362.050 RON | — | |
| 2 | piese monitorizare functionare statie (echipamente, electrice, … | 37.950 RON | — | |
| 3 | componente instalatie si debit statia de tratare | 685.500 RON | PROCESS ENGINEERING S.R.L. | 1.085.472,19 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCESS ENGINEERING SRL CUI RO 16217333
Valoare atribuită
1.085.472,19 RON
din 1.085.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro