- Număr anunț
- CN1079537
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- ALS BETON SRL (CUI 13101341)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.256.184,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.308.148 RON
- Data publicării
- 31.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1149630
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 204589-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241065
Documente
Documentația de atribuire
- 07 Modele de formulare-semnat.doc.p7s
- Anexa1 la fisa de date cantitati minime si maxime -semnat.docx.p7s
- Anexa A-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Draft acord cadru BETON SI SAPA-semnat.docx.p7s
- Draft contract subsecvent BETON SI SAPA-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1241065.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALS BETON SRL CUI 13101341
Valoare atribuită
3.308.148 RON
din 2.256.184,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro