Atribuită
Anunț de participare
acord cadru furnizare „ reactivi_consumabile_compatibile automat BOND-MAX IHC,ISH si FISH _imunohistochimie_2025”
- Număr anunț
- CN1079526
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510.445 RON
- Valoare atribuită
- 689.853 RON
- Data publicării
- 28.03.2025 08:13
- Anunț de atribuire
- CAN1150389
- Termen limită
- 05.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240965
Documente
Documentația de atribuire
- cant-min_max_cs_ac_licitatie_reactivi_compat_analiz_bond_max_2025.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1240965.pdf
- model_ac_cs_fara reluare competitie.semnat.pdf
- sect II_DA_caiet sarcini__lic_reactivi_compat_bond max_2025.semnat.pdf
- sect II_editabil_caiet sarcini_lic_reactivi_cons _compat _automat BOND-MAX IHC,ISH si FISH _imunohistochimie_2025.docx.p7s
- sect_V_formulare_editabile __licitatie_Reactivi_ consumabile_compat_aut_bond.docx.p7s
- sect V_formulare_lic_reactivi_compat_bond max_2025.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
689.853 RON
din 510.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro