Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,6% sub estimat
Dotari/Echipamente IT si licente in cadrul proiectului ''Digitalizare - DIRECȚIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ BRĂILA''
- Număr anunț
- CN1079587
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BRAILA (CUI 11472262)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640.514,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.056.330,80 RON 35,6% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154054
- Termen limită
- 08.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 207912-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241098
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Lot 1 Computere.pdf
- Caiet de sarcini - Lot 2 Monitoare.pdf
- Caiet de sarcini - Lot 3 Echipamente de procesare a imaginii.pdf
- Caiet de sarcini - LOT 4 Alte echipamente.pdf
- Caiet de sarcini - Lot 5 Diverse licente.pdf
- FisaDate_DF1241098.pdf
- III Formularul 6 LOT 1 Computere.docx.p7s
- III Formularul 6 LOT 2 MONITOARE.docx.p7s
- III Formularul 6 Lot 3 Echipamente de procesare a imaginii.docx.p7s
- III Formularul 6 LOT 4 Alte echipamente.docx.p7s
- III Formularul 6 LOT 5 Diverse licente.docx.p7s
- III SECTIUNEA - III FORMULARE.docx.p7s
- Informatii pentru Ofertanti.pdf
- IV SECTIUNEA IV - Contract de achizitie publica.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 1.640.514,76 RON Adjudecat: 1.056.330,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere | 1.049.340 RON | PANCRONEX | 767.535 RON ↓26,9% |
| 2 | MONITOARE | 45.244,76 RON | PANCRONEX | 19.763 RON ↓56,3% |
| 3 | Echipamente de procesare a imaginii | 282.230 RON | PANCRONEX | 194.847 RON ↓31,0% |
| 4 | Alte echipamente | 44.700 RON | PANCRONEX | 15.430 RON ↓65,5% |
| 5 | Diverse licențe | 219.000 RON | OVIDCOMP SRL | 58.755,80 RON ↓73,2% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVIDCOMP SRL CUI RO 13747173
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Valoare atribuită
1.056.330,80 RON
din 1.640.514,76 RON estimat
35,6%
Adjudecat la 64,4% din estimat · economie 584.183,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.