Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,2% sub estimat
FURNIZARE PIESE SCHIMB TRANSPORTOARE CU RACLETE TIP TR-3 ȘI TR-5
- Număr anunț
- CN1079623
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- GEROM INTERNATIONAL SA (CUI 6858926)
- Cod CPV
- 42417230-3 · Transportoare blindate pentru mine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.871.724 RON
- Valoare atribuită
- 1.043.884 RON 44,2% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2025 10:52
- Anunț de atribuire
- CAN1157094
- Termen limită
- 02.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241114
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CONTRACT.xlsx.p7m
- CAIET SRCINI PIESE SCHIMB TRANSPORTOARE RACLETE.pdf.p7m
- FisaDate_DF1241114.pdf
- FORMULARE PIESE SCHIMB TRANSPORTOARE CU RACLETE.docx.p7m
- PROIECT CONTRACT PIESE SCHIMB TR3 TR5.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEROM INTERNATIONAL SA CUI RO 6858926
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GAMIATRICOS COM S.R.L. CUI RO 6958194
Valoare atribuită
1.043.884 RON
din 1.871.724 RON estimat
44,2%
Adjudecat la 55,8% din estimat · economie 827.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.