Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,7% sub estimat
Acord cadru de furnizare Aparate de electrocardiografie
- Număr anunț
- CN1079716
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345.600 RON
- Valoare atribuită
- 153.226,08 RON 55,7% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2025 16:33
- Anunț de atribuire
- CAN1154280
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241502
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 1-semnat.docx.p7m
- caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1241502.pdf
- Model AC si CS -semnat.docx.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 153.226,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EKG portabil 12 derivatii | — | — | |
| 2 | Masa aparat cu suport fire | — | LIAMED | 153.226,08 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CARTO - PLAST SRL CUI RO 22847422
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Valoare atribuită
153.226,08 RON
din 345.600 RON estimat
55,7%
Adjudecat la 44,3% din estimat · economie 192.373,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.