Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Acord cadru de Servicii de curatare a birourilor la D.G.R.F.P. Cluj-Napoca şi la unităţile subordonate
- Număr anunț
- CN1079711
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- DYO TRIPS S.R.L. (CUI 41697046)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.592.179,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.456.471,48 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1150901
- Termen limită
- 05.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 213696-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241506
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare servicii curatenie 6 loturi 2025_semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini servicii de curatenie 6 loturi 2025_semnat.pdf
- FisaDate_DF1241506.pdf
- Model acord-cadru si contract subsecvent servicii de curatenie 6 loturi 2025_semnat.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 1.592.179,20 RON Adjudecat: 1.456.471,48 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Cluj | 386.877,60 RON | — | |
| 2 | Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Bihor | 357.130,80 RON | — | |
| 3 | Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Bistrita | 178.556,40 RON | DYO TRIPS | 1.456.471,48 RON |
| 4 | Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Maramures | 267.840 RON | — | |
| 5 | Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Satu Mare | 238.082,40 RON | — | |
| 6 | Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Salaj | 163.692 RON | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DYO TRIPS S.R.L. CUI 41697046
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POLARIS GROUP IASI S.R.L. CUI 42750342
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HYPER CLEANING SERVICES S.R.L. CUI 45433764
Valoare atribuită
1.456.471,48 RON
din 1.592.179,20 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 135.707,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.