Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA PENTRU SEDII / STRUCTURI PROPRII SAU AFLATE IN ADMINISTRAREA ADMINISTRATIEI SERVICIILOR SOCIALE COMUNITARE PLOIESTI

Număr anunț
CN1060450
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.101.690,34 RON
Valoare atribuită
2.812.665,05 RON
Data publicării
11.10.2023 13:01
Anunț de atribuire
CAN1119337
Termen limită
09.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 198-616662
Documentație de atribuire
DF1192219

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961

Valoare atribuită

2.812.665,05 RON

din 2.101.690,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.