Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

Contract de furnizare accesorii pentru angioplastie

Număr anunț
CN1079642
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871.520 RON
Valoare atribuită
1.829.200 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
02.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1151556
Termen limită
06.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
212757-2025
Documentație de atribuire
DF1241385

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 1.871.520 RON Adjudecat: 1.829.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Microghid cerebral 100.000 RON ANGIOSPECTRU MED S.R.L. 100.000 RON
2 Cateter acces cu distal cu aspirație 248.000 RON TECMED 248.000 RON
3 Cateter ghid cu balon la capătul distal 280.000 RON LIFETECH CONSULTING 280.000 RON
4 Stent carotidă conic 188.000 RON QUANTUSMED 151.200 RON ↓19,6%
5 Dispozitiv trombectomie 832.000 RON
6 Microcateter 176.000 RON MEDTRONIC ROMANIA SRL 1.008.000 RON
7 Dispozitive de închidere percutantă a orificiului de puncție 47.520 RON EXIMIA MEDICAL 42.000 RON ↓11,6%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUANTUSMED S.R.L. CUI RO47774555
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.829.200 RON

din 1.871.520 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 42.320 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.