Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Servicii de întreținere și reparații a autovehiculelor marca Ford - dssv
- Număr anunț
- CN1079673
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- UNION CARS SRL (CUI 15642718)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320.800 RON
- Valoare atribuită
- 312.386,77 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1149601
- Termen limită
- 08.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 210694-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241172
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Formularul de Oferta.xls.p7s
- Caiet de sarcini si anexe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241172.pdf
- ModelContractFord.pdf.p7s
- Modele de formulare.rtf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CARS SRL CUI RO15642718
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTO TEST BUCOVINA S.R.L. CUI RO 29780567
Valoare atribuită
312.386,77 RON
din 320.800 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 8.413,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.