Atribuită Anunț de participare

Servicii de inchiriere utilaje pentru Sectia Productie - Repartizator mixtura pe senile - Acord cadru 2 ani

Număr anunț
CN1079775
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197.000 RON
Valoare atribuită
1.228.500 RON
Data publicării
04.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148731
Termen limită
14.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
220133-2025
Documentație de atribuire
DF1241528

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424

Valoare atribuită

1.228.500 RON

din 1.197.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.