Atribuită Anunț de participare

” FRUCTE, LEGUME ŞI PRODUSE CONEXE (CONSERVE)” ,ce face parte din „Alimente-pentru prepararea hranei”-pentru unităţile de asistenţă socială din subordinea DGASPC Gorj, pentru perioada de 12 luni.

Număr anunț
CN1079736
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
APRO-COM-IMPEX SRL (CUI 9279406)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198.122,70 RON
Valoare atribuită
328.647,70 RON
Data publicării
02.04.2025 08:59
Anunț de atribuire
CAN1148948
Termen limită
12.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241508

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APRO-COM-IMPEX SRL CUI RO 9279406
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

328.647,70 RON

din 198.122,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.