Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Servicii de exploatare forestieră paduri private la Ocolul Silvic Satu Mare din cadrul Directiei Silvice Satu Mare

Număr anunț
CN1060703
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
TĂTAR SILVA SRL (CUI 19201218)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.005,28 RON
Valoare atribuită
44.647,42 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
13.10.2023 12:27
Anunț de atribuire
CAN1117296
Termen limită
14.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1193242

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TĂTAR SILVA SRL CUI RO19201218

Valoare atribuită

44.647,42 RON

din 45.005,28 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 357,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.