Anulată Anunț de participare

Furnizare echipamente pentru antrenament și monitorizare aferente obiectivului de investitii „Modernizarea infrastructurii educationale universitare de nutritie si patologie animala a USAMV Cluj-Napoca JUCU” LOT 1- Laringoscop ecvin de antrenament LOT 2- Monitor funcții vitale medicină sportivă

Număr anunț
CN1079845
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184.500 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
07.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148954
Termen limită
08.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
222138-2025
Documentație de atribuire
DF1241743

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 184.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laringoscop ecvin de antrenament 170.000 RON Anulat
2 Monitor funcții vitale medicină sportivă 14.500 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CARTO - PLAST SRL CUI RO 22847422

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.