Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizare produse – stație pilot pentru dotarea infrastructurii educaționale a fermei didactice in cadrul proiectului "Lucrări de reabilitare, modernizare, extindere si echipare infrastructura educațională a fermei didactice din localitatea Rusciori, comuna Șura Mică, județul Sibiu"
- Număr anunț
- CN1060695
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO CONSULTING SCIENCE SRL (CUI 32767789)
- Cod CPV
- 39711200-1 · Dispozitive de preparare a alimentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 981.250 RON
- Valoare atribuită
- 978.100 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1117067
- Termen limită
- 15.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 201-632561
- Documentație de atribuire
- DF1193236
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHNO CONSULTING SCIENCE SRL CUI RO 32767789
Valoare atribuită
978.100 RON
din 981.250 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.