Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Acord cadru de materiale sanitare și soluții hemofiltrare/hemodiafiltrare cu punere la dispozitie de aparat de hemodiafiltrare.
- Număr anunț
- CN1079902
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
- Cod CPV
- 33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.200 RON
- Valoare atribuită
- 291.049,20 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2025 07:47
- Anunț de atribuire
- CAN1147559
- Termen limită
- 08.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241857
Documente
Documentația de atribuire
- 20250402_Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- 20250402_Model clauze contractuale.pdf.p7s
- 20250402_Modele formulare.pdf.p7s
- 20250403_Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241857.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Valoare atribuită
291.049,20 RON
din 300.200 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 9.150,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.