Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Reactivi si consumabile de laborator – 5 loturi, necesare pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul poiectului de cercetare PNRR 760066/23.05.2023, CF 83/15.11.2022, cu titlul "LUNG SQUAMOUS CELL CARCINOMA THERAPEUTIC TARGETS USING SYSTEMS-LEVEL MACHINE LEARNING BASED ON SINGLE-CELL RNA-SEQUENCING"
- Număr anunț
- CN1079862
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.851 RON
- Valoare atribuită
- 68.567 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148350
- Termen limită
- 06.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 225071-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241644
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini.doc.p7s
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1241644.pdf
- formulare.docx.p7s
- instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Model de contract de furnizare.docx.p7s
- Model de propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 71.851 RON Adjudecat: 68.567 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Reactivi de laborator: kituri de sensitivitate | 18.600 RON | ALTIUM INTERNATIONAL | 18.180 RON ↓2,3% |
| 2 | Lotul 2: Reactivi si consumabile pentru analiza transcriptomica | 29.018 RON | ALTIUM INTERNATIONAL | 28.665 RON ↓1,2% |
| 3 | : Reactivi de laborator | 12.224 RON | ANTISEL RO | 12.222 RON |
| 4 | : Consumabile de laborator | 2.565 RON | ANTISEL RO | 2.565 RON |
| 5 | : Reactivi de laborator : Anticorpi | 9.444 RON | BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA | 6.935 RON ↓26,6% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL CUI RO 31101676
Valoare atribuită
68.567 RON
din 71.851 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 3.284 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.