Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Autobuze second hand -categoria M3 -Lot II

Număr anunț
CN1079858
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
RIVIERA INSTALL S.R.L. (CUI 33268590)
Cod CPV
34121200-3 · Autobuze articulate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175.000 RON
Valoare atribuită
1.173.750 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.04.2025 07:44
Anunț de atribuire
CAN1148758
Termen limită
05.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241721

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.173.750 RON

din 1.175.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.