Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,3% sub estimat

Acord cadru de furnizare Truse de dozaj

Număr anunț
CN1079939
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141626-4 · Truse de dozaj (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160.000 RON
Valoare atribuită
1.591.200 RON 26,3% sub estimat
Data publicării
09.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1149831
Termen limită
09.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
229667-2025
Documentație de atribuire
DF1242025

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Adjudecat: 1.591.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Rezervor compatibil cu pompa de insulina Anulat
2 Catetere compatibile cu pompa de insulina 8 mm Anulat
3 Catetere compatibile cu pompa de insulina 6 mm Anulat
4 Cateter de 6 mm cu canula flexibila
5 Cateter de 9 mm cu canula flexibila MEDTRONIC ROMANIA SRL 1.591.200 RON
6 Rezervor 3 ml compatibil cu pompa de insulina

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.591.200 RON

din 2.160.000 RON estimat 26,3%

Adjudecat la 73,7% din estimat · economie 568.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.