Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat

Achizitia de carne de pui pentru cantinele si Casa Universitarilor din cadrul Universităţii din Craiova

Număr anunț
CN1079937
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749.970 RON
Valoare atribuită
633.208 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
09.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1151925
Termen limită
14.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
230628-2025
Documentație de atribuire
DF1242012

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
HARPEK SRL CUI RO3871130
Asociați 1

Valoare atribuită

633.208 RON

din 749.970 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 116.762 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.