Atribuită
Anunț de participare
Achiziționare consumabile pentru imprimante pentru dotarea Direcției Generale Dezvoltare Regională și Infrastructură în anul 2025
- Număr anunț
- CN1079934
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.060 RON
- Valoare atribuită
- 41.046 RON
- Data publicării
- 09.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148286
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 231192-2025
- Documentație de atribuire
- DF1241909
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini echip IT SRC consumabile imprimante A3 color final_semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1241909.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
- Model contract consumabile_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
41.046 RON
din 41.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro