Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Folie de laminat
- Număr anunț
- SCN1133042
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.966,48 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2023 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1098567
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1193536
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Valoare atribuită
12.966,48 RON
din 15.500 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 2.533,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.