- Număr anunț
- SCN1133040
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.500 RON
- Valoare atribuită
- 33.230 RON
- Data publicării
- 17.10.2023 09:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1095930
- Termen limită
- 02.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1193426
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 31.500 RON Adjudecat: 33.230 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kituri serinigi system injectare Imaxeion Salient pentru inject… | 28.500 RON | Lumamed Health&Care SRL | 31.350 RON |
| 2 | Kit extensie joasa presiune 150cm lungime, diametru interior 3m… | 3.000 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | 1.880 RON ↓37,3% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
33.230 RON
din 31.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro