Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Furnizare prin inchiriere a ornamentelor pentru iluminat festiv
- Număr anunț
- SCN1133037
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- ARHITECTURAL DESIGN PROIECT SRL (CUI 28517270)
- Cod CPV
- 39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735.420 RON
- Valoare atribuită
- 713.855,48 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2023 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1096267
- Termen limită
- 27.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1193573
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1193573.pdf
- Formulare Iluminat Festiv-signed.pdf
- Model de contract-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ARHITECTURAL DESIGN PROIECT SRL CUI 28517270
Asociați 1
MK ILLUMINATION S.R.L. CUI RO 15856363
Valoare atribuită
713.855,48 RON
din 735.420 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 21.564,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.