Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,2% sub estimat

Furnizare dotări Laborator STIINTE 2 lOTURI în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Liceul Teoretic ,, Mihail Sebastian,, Brăila.

Număr anunț
CN1079917
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN (CUI 4205793)
Furnizor / câștigător
TITAN TRACO SA (CUI 341040)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.814,91 RON
Valoare atribuită
17.860 RON 66,2% sub estimat
Data publicării
08.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152633
Termen limită
19.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
225931-2025
Documentație de atribuire
DF1241543

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 52.814,91 RON Adjudecat: 17.860 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare mobilier 20.223 RON TITAN TRACO 17.860 RON ↓11,7%
2 Furnizare materiale didactice 32.591,91 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940

Valoare atribuită

17.860 RON

din 52.814,91 RON estimat 66,2%

Adjudecat la 33,8% din estimat · economie 34.954,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.