Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

• FURNIZARE „PIESE DE SCHIMB PENTRU MACARALE GRAIFER ”

Număr anunț
CN1079998
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
AS INDUSTRIAL SA (CUI 12427375)
Cod CPV
42419000-6 · Piese pentru echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.740 RON
Valoare atribuită
145.000 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
09.04.2025 07:59
Anunț de atribuire
CAN1150050
Termen limită
13.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1242145

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
METRIC STEEL SRL CUI RO 15523652

Valoare atribuită

145.000 RON

din 158.740 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 13.740 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.