Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat
Centrală termică proprie pe gaze naturale la Școala Gimnazială Gheorghe Bibescu (execuție)
- Număr anunț
- SCN1133176
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- NITURO IND SRL (CUI 31992162)
- Cod CPV
- 45251200-3 · Lucrari de constructii de centrale termice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.118.761 RON
- Valoare atribuită
- 832.496,77 RON 25,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2023 17:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1099851
- Termen limită
- 08.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1193894
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1193894.pdf
- Formular de propunere tehnica.doc.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Proiect contract-signed.pdf
- vol 1 AC+avize.zip
- vol 2 PT.zip.001
- vol 2 PT.zip.002
- vol 2 PT.zip.003
- vol 3 Liste cantitati si FT.zip
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITURO IND SRL CUI 31992162
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Bellemoon CUI RO32414604
Subcontractanți 1
BAICULESCU CONSTRUCT S.R.L. CUI 42825119
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AB INSTAL SRL CUI RO 13319762
Asociați 1
BAMBAM CONSTRUCTION SRL CUI RO33999680
Valoare atribuită
832.496,77 RON
din 1.118.761 RON estimat
25,6%
Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 286.264,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.