Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

„Reabilitare, modernizare si dotare Scoala primara nr. 4 Vicoleni”,comuna Ungureni, judetul Botosani ”

Număr anunț
SCN1133131
Autoritate contractantă
COMUNA UNGURENI (CUI 3571583)
Furnizor / câștigător
CORNELL'S FLOOR S.R.L. (CUI 24616580)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.147.612,84 RON
Valoare atribuită
2.137.289,29 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
18.10.2023 10:23
Anunț de atribuire
SCNA1099972
Termen limită
14.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1193543

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
IZOKINDEL SRL CUI RO28012773
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639

Valoare atribuită

2.137.289,29 RON

din 2.147.612,84 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 10.323,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.