Atribuită
Anunț de participare
Diverse produse alimentare – cod CPV 15800000-6 ce face parte din „Alimente-pentru prepararea hranei”-pentru unităţile de asistenţă socială din subordinea DGASPC Gorj, pentru perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- CN1079940
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241.908,90 RON
- Valoare atribuită
- 456.264,52 RON
- Data publicării
- 07.04.2025 15:58
- Anunț de atribuire
- CAN1148883
- Termen limită
- 19.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241958
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini div prod alim.pdf.p7s
- Declaratie div prod alim.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241958.pdf
- model acord cadru produse.pdf.p7s
- model contr subsecvent prod.pdf.p7s
- oferta financiara.pdf.p7s
- Propunere tehn div prod alim .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INFACO SRL CUI RO2157606
Valoare atribuită
456.264,52 RON
din 241.908,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro