Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract furnizare mobilier si accesorii de mobilier in cadrul proiectului „Creșterea calității vieții copiilor din Centrul de Plasament Orlat și prevenirea separării copilului de familia sa„
- Număr anunț
- SCN1133297
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
- Furnizor / câștigător
- WOODART SRL (CUI 11287940)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276.729,16 RON
- Valoare atribuită
- 276.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2023 17:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1095997
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1194066
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Valoare atribuită
276.000 RON
din 276.729,16 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 729,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.