Anulată Anunț de participare

Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ din UAT Siria

Număr anunț
SCN1133288
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Cod CPV
39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749.148,47 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
19.10.2023 16:53
Anunț de atribuire
SCNA1095306
Termen limită
14.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1194051

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 749.148,47 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente digitale laborator informatică, săli de clasă și la… 562.230,27 RON Anulat
2 Mobilier și materiale didactice laborator biologie, cabinet șco… 186.918,20 RON Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
FOX IMPEX SRL CUI RO 11866127
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ELECTRONIC SHOP SRL CUI RO 4967242
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.