Anulată Anunț de participare

Furnizare materiale sanitare și consumabile medicale 2025-2027 proc. 1

Număr anunț
CN1080073
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.683.843,10 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146251
Termen limită
15.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
235690-2025
Documentație de atribuire
DF1242235

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (16)

Estimat: 2.683.843,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT ACCESORII SI SETURI DE UNICA FOLOSINTA 320.455 RON Anulat
2 LOT ACCES INTRAVENOS SI PERIFERIC 646.774 RON Anulat
3 LOT MANAGEMENT CAI AERIENE 219.701 RON Anulat
4 LOT MANAGEMENT TRAUMATISME 657.460 RON Anulat
5 LOT OXIGENOTERAPIE 34.943 RON Anulat
6 LOT ELECROZI MONITORIZARE SI DEFIBRILARE 398.165,10 RON Anulat
7 LOT SOLUTII ANTISEPTICE 18.045 RON Anulat
8 LOT SISTEME PACIENT CRITIC 71.182 RON Anulat
9 LOT INGRIJIRE PLAGI 20.480 RON Anulat
10 LOT ASPIRATIE 14.339,50 RON Anulat
11 LOT HARTIE EKG 42.750 RON Anulat
12 LOT HEMOSTATICE 2.967 RON Anulat
13 LOT TRANSPORT NEONAT 80.725 RON Anulat
14 LOT DISPOZITIVE DE MASURARE 4.880,50 RON Anulat
15 LOT MASURARE GLICEMIE 117.000 RON Anulat
16 LOT REPLANTARE 33.976 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.