Atribuită
Anunț de participare
Linie Automată de Prelucrare Preanalitică, Analitică şi Postanalitică a probelor biologice în Laborator
- Număr anunț
- CN1080081
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.815.126,05 RON
- Valoare atribuită
- 7.814.926 RON
- Data publicării
- 11.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1169210
- Termen limită
- 17.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 238281-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242203
Documente
Documentația de atribuire
- 4. BISTRITA Propus - Plan Etaj1 -A.17.pdf.p7s
- BISTRITA Releveu - Plan Etaj 1-A.04.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242203.pdf
- Formulare linie preanalitca.docx.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Valoare atribuită
7.814.926 RON
din 7.815.126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro