Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat

Executie lucrari la obiectivul de investitie "Reabilitare retea de strazi urbane in municipiul Falticeni - tronson I (str. Sucevei, Bdul. Revolutiei, str. 13 Decembrie, str. Dimitrie Leonida, str. Matei Millo, str. Republicii si strada Armatei)"

Număr anunț
SCN1133250
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
ELBI SA (CUI 733362)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.196.905,89 RON
Valoare atribuită
10.543.749,21 RON 20,1% sub estimat
Data publicării
19.10.2023 12:42
Anunț de atribuire
SCNA1097649
Termen limită
16.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1193683

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBI SA CUI RO 733362
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Subcontractanți 2
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126

Valoare atribuită

10.543.749,21 RON

din 13.196.905,89 RON estimat 20,1%

Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 2.653.156,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.