Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Contract de furnizare produse - Echipamente de laborator 2/2025
- Număr anunț
- CN1080008
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- EURITMIC GRUP SRL (CUI 12670543)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.153,41 RON
- Valoare atribuită
- 197.530 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147893
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 233331-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242149
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -Echipamente 2-2025-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1242149.pdf
- Formulare- echipamente.2.2025-semnat.docx.p7s
- MODEL-Contract furnizare Echipamente 2-2025-semnat.odt.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 199.153,41 RON Adjudecat: 197.530 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nise chimice ca protectie antiacida | 166.000 RON | EURITMIC GRUP | 166.000 RON |
| 2 | Multiparametru de laborator de laborator cu 3 canale de masurar… | 33.153,41 RON | NITECH | 31.530 RON ↓4,9% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURITMIC GRUP SRL CUI RO 12670543
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEGASOFT SYSTEMS S.R.L. CUI RO36707232
Valoare atribuită
197.530 RON
din 199.153,41 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.623,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.