Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
CONTRACT DE ACHIZIȚIE PUBLICĂ DE LUCRARI DE INSTALARE PUNCT TRANSFORMARE ATELIER ȘNECUIRE CU CONEXIUNI ELECTRICE
- Număr anunț
- CN1080023
- Autoritate contractantă
- CARFIL SA (CUI RO13945863)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 45315000-8 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 688.570 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2025 11:47
- Anunț de atribuire
- CAN1150606
- Termen limită
- 15.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241978
Documente
Documentația de atribuire
- 03 Formulare.docx
- caiet sarcini transformator Snecuire.docx
- CONTRACT EXECUTIE.doc
- FisaDate_DF1241978.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REAL AUTOMATIC SRL CUI 19023145
Valoare atribuită
688.570 RON
din 750.000 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 61.430 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.